KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929183
nr 1492 9183
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:37:59
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
Lis Husberg (f. 1920)